GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 8527318
nr 852 7318
PLATES
4 pcs, 18th/19th century, nagg.
4 st, 1700-/1800-tal
Condition: nagg
1000
SEK 900
Monday October 14 2013
at 19:02:12
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr